ΑποστολέαςΘέμα: Καλημέρα σας  (Αναγνώστηκε 550 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος azores

• Moderator
  • Silver member
  • Εμπειρία: έχω τρέλα, μες στο μυαλόοοο
  • Τόπος Διαμονής: Θεσσαλονίκη
Καλημέρα σας
« στις: Ιούλιος 14, 2012, 11:32:11 πμ »
 ^-^

Μετά από σχεδόν 3 μήνες σκληρής δουλειάς τα καταφέραμε..
Ολοκληρώθηκε η μεταφορά της αποθήκης και πλέον υπάρχει σοβαρά η πιθανότητα από το προσεχές φθινόπωρο να έχουμε ένα νέο σημείο πώλησης, πρακτικά το 1 Azores Pet Shop θα γίνουν 2!!!  ;)

Καλό ε;  :)
Azores Pet Shop
Μάρκου Μπότσαρη 8, 54643
Θεσσαλονίκη
www.azores.gr
info@azores.gr

Αποσυνδεδεμένος kotsokk

• Silver member
Καλημέρα σας
« Απάντηση #1 στις: Ιούλιος 14, 2012, 11:38:52 πμ »
Καλό!!!!!!Αλλά που;

Αποσυνδεδεμένος zipo

• ModeratoR
  • Platinum member
  • Εμπειρία: από 28-10-09
  • Τα ενυδρεία μου: 180L Malawi + Γεννήστρες
  • Τόπος Διαμονής: Θεσσαλονίκη/Καλαμαριά
Καλημέρα σας
« Απάντηση #2 στις: Ιούλιος 14, 2012, 01:04:04 μμ »
Αααα!Ευχάριστα τα νέα.Για πες,για πες!

Αποσυνδεδεμένος giannisaek

• Aqua Moderator
  • Platinum member
  • Εμπειρία: ????
  • Τα ενυδρεία μου: 60 λίτρα
  • Τόπος Διαμονής: Kαταγωγή Καρδίτσα --- Μένω Θεσσαλονίκη Εύοσμος
Καλημέρα σας
« Απάντηση #3 στις: Ιούλιος 14, 2012, 02:32:16 μμ »
Να φανταστώ δυτικά?

Αποσυνδεδεμένος glazar

• Administrator
  • Platinum member
  • Τόπος Διαμονής: Θεσσαλονικη
Καλημέρα σας
« Απάντηση #4 στις: Ιούλιος 14, 2012, 02:54:25 μμ »
Αντε Κωστα μην τους κρατας σε αγωνια ..... πες τους.

:) :) :)
Γιώργος,

Αποσυνδεδεμένος azores

• Moderator
  • Silver member
  • Εμπειρία: έχω τρέλα, μες στο μυαλόοοο
  • Τόπος Διαμονής: Θεσσαλονίκη
Καλημέρα σας
« Απάντηση #5 στις: Ιούλιος 14, 2012, 07:41:28 μμ »
Αντε Κωστα μην τους κρατας σε αγωνια ..... πες τους.

:) :) :)

:) :)
Μα εγώ δεν είπα κάτι που να παρεξηγείτε

Εξηγούμε:
Όσοι έρχεστε στο κατάστημα, γνωρίζετε ότι είμαι "Pet" άλλωστε φαίνεται εδώ πως ξεκίνησαν όλα..
Επίσης γνωρίζεται ότι ο  sevasmos Σίμος ( ο πατέρας μου δλδ ) ασχολείται και ξέρει για καναρίνια και πουλιά. Και ότι όλη την ημέρα του την περνούσε εργαζόμενος εκεί (στην αποθήκη)
Όπως σας είπα και πιο πάνω η αποθήκη μεταφέρθηκε σε κατάστημα. Η μεταφορά έγινε στα 40 μέτρα απόσταση. Μέσα στο στενό..  thubsup Απέναντι από το κατάστημα....  hitme  respkt  hitme Από VIP τον .... "έκανα" στα "συντάξιμα" του διευθυντή αυτού του χώρου, με διευθύνων σύμβουλο........ εμένα!
Σκέφτομαι να το πω Azores Bird Specialized Shop.  Εσείς τι λέτε; 8) Θέλει βέβαια λίγο δουλειά για να γίνει κατάστημα (και πιστέψτε με δεν έχω καθόλου κουράγιο μετά από 3 μήνες.. banghead Και όπως γνωρίζετε ζωντανά σε εισαγωγές δεν σταμάτησαν να έρχονται ποτέ, άσχετα αν η τελευταία δημοσίευση είναι για τα φυτά πριν κάνα μήνα...), αλλά θα γίνει πολύ ωραίο, εξειδικευμένο και τα σχετικά. Ζωντανά και τις τροφές τους. Τα υπόλοιπα εδώ κλασικά οι υπόλοιποι δύο!! Και λέω εδώ γιατί εκτός από τα υπάρχοντα ενυδρεία (44 με τα 40 να έχουνε ψάρια αυτή την εποχή...), 1 θαλ/νο 250 λίτρων 1 με φυτά 800 λίτρων και τη λίμνη (500 λίτρα), όλα με ζωντανά μέσα, και περνάνε από εμένα αποκλειστικά, ξέρετε ότι υπάρχουν και τα τρωκτικά. Και επειδή θα "μεταφερθούν" εκεί τα πουλιά και οι τροφές τους, εξοικονομώ χώρο  >:D Εννοείται όχι για ενυδρεία!!!

Έχω κάποια ζώα στο μυαλό μου.. Θα δούμε..

Όσο για το μαγαζί στη Δ. Θεσ/νίκη ή όπου αλλού θέλετε και πιστεύετε στις ικανότητες σας, έχετε διαθέσιμο ελεύθερο χρόνο, χώρο και χρήματα φυσικά, μπορούμε να συζητήσουμε ότι θέλετε σε όποιο επίπεδο επιθυμείτε...
"Αυτό παρεξηγήστε το όσο θέλετε!!"

Υ.Γ. Η ώρα είναι 19:41. Το κατάστημα έχει κλείσει από της 15:30 και επειδή ο κόσμος με αυτή τη ζέστη πάει για μπάνιο σήμερα ήμουν "χαλαρά" από κίνηση. Έχω καμιά ωρίτσα ακόμη και μετά θα φύγω!! Για συντήρηση - καθαριότητα την εβδομαδιαία.. Ενυδρειακή ή μη. (ρωτήστε τον  sevasmos αδμίν, ξέρει από αυτά..)

Υ.Γ. 2

Το ωράριο του καταστήματος το βλέπετε εδώ κάτω - κάτω στο πινακάκι. Για το μήνα Ιούλιο και Αύγουστο εμένα με βλέπετε Πέμπτη, Παρασκευή & Σάββατο. :)

Υ.Γ. 3

Το κατάστημα δεν θα κλείσει καθόλου. Απλά τις υπόλοιπες ημέρες θα βρείτε τον κ.Σίμο με ότι αυτό συνεπάγεται για το "ενυδρειακό" κομμάτι.

Υ.Γ. 4
Μην ρίχνετε παγάκια στα ενυδρεία σας, δεν είναι λύση αυτό!! :D :P

Καλό καλοκαίρι να έχετε..  ^-^
Καλές βουτιές για όσους ασχολούνται με υποβρύχια χόμπι.. ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ, ΠΟΤΕ ΜΟΝΟΙ ΒΟΥΤΙΕΣ
Azores Pet Shop
Μάρκου Μπότσαρη 8, 54643
Θεσσαλονίκη
www.azores.gr
info@azores.gr