ΑποστολέαςΘέμα: Συναντήσεις Ενυδρειόφιλων Θεσσαλονίκης 2020 - Κυριακάτικος ψαροκαφές  (Αναγνώστηκε 5857 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος repanas6

• Platinum member
  • Τόπος Διαμονής: Αμβούργο
Εγω είμαι μέσα για κατι τέτοιο  thubsup
@delta6aquariums

Συνδεδεμένος giannisaek

• Aqua Moderator
  • Platinum member
  • Εμπειρία: ????
  • Τα ενυδρεία μου: 60 λίτρα
  • Τόπος Διαμονής: Kαταγωγή Καρδίτσα --- Μένω Θεσσαλονίκη Εύοσμος
Οι τεχνολογίες έχουν βελτιωθεί. Σκέφτηκα αρκετές φορές να κάνω ζωντανή μετάδοση την ώρα που ταιζω τις γαρίδες. Κυριακή την ώρα του ψαροκαφέ. Να δώσω σύνδεσμο σε κάποιο θέμα ανοιχτό ή καί σέ νέο. Και φυσικά να γίνεται κάθε τόσο εναλλαγή σε όποιο θελήσει. Εκεί συνήθως υποστηρίζεται και chat. Μπορεί να γίνει θέμα με κορωνοψαροκαφεναλλακτικες προτάσεις. Μου λείπετε! Καλή αντάμωση.

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Οι τεχνολογίες έχουν βελτιωθεί αλλά εγώ έμεινα πολύ πίσω...🤣

Καλημέρα παιδιά ήθελα να ρωτήσω αν θέλετε να κανονίσουμε καμιά συνάντηση μέσο zoom η κάτι σχετικό.. μπορεί να το έχει αναφέρει και κάποιος γτ απέχω χρόνια από αυτά....
Δεν τα ξέρω αυτά Δημήτρη έχω πλήρη άγνοια!!!

Αποσυνδεδεμένος repanas6

• Platinum member
  • Τόπος Διαμονής: Αμβούργο
Πολυ καλη ιδεα!

Οι τεχνολογίες έχουν βελτιωθεί. Σκέφτηκα αρκετές φορές να κάνω ζωντανή μετάδοση την ώρα που ταιζω τις γαρίδες. Κυριακή την ώρα του ψαροκαφέ. Να δώσω σύνδεσμο σε κάποιο θέμα ανοιχτό ή καί σέ νέο. Και φυσικά να γίνεται κάθε τόσο εναλλαγή σε όποιο θελήσει. Εκεί συνήθως υποστηρίζεται και chat. Μπορεί να γίνει θέμα με κορωνοψαροκαφεναλλακτικες προτάσεις. Μου λείπετε! Καλή αντάμωση.

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
@delta6aquariums

Αποσυνδεδεμένος anjius

• Loyal member
  • **
  • Τόπος Διαμονής: Θεσ/κη
 ^-^ Καφεδάκι θα πιούμε;  :) :P
(Παρακαλώ να μεταφερθεί ΠΑΡΑΥΤΑ  στη σελίδα με τα ανέκδοτα!)
 s_bye2

Συνδεδεμένος giannisaek

• Aqua Moderator
  • Platinum member
  • Εμπειρία: ????
  • Τα ενυδρεία μου: 60 λίτρα
  • Τόπος Διαμονής: Kαταγωγή Καρδίτσα --- Μένω Θεσσαλονίκη Εύοσμος
Κάθε μέρα καφέ πίνουμε πιστεύω όλοι... εσύ όχι;;; :P  :)

Αποσυνδεδεμένος anjius

• Loyal member
  • **
  • Τόπος Διαμονής: Θεσ/κη
Συναντήσεις Ενυδρειόφιλων Θεσσαλονίκης 2020 - Κυριακάτικος ψαροκαφές
« Απάντηση #80 στις: Δεκέμβριος 01, 2020, 06:42:15 μμ »
Τί κάνω εγώ στο σπίτι είναι άααλλο θέμα (συνήθως πίνω γαλατάκι... light, λόγω δίαιτας, για να μην πιάνω όλο το κάδρο στις φωτογραφίες των ψαροκαφέδων, αλλιώς, για να τους φωτογραφίζεις όλους -όσους δεν καλύπτει ο όγκος μου- θα χρειάζεσαι... τηλεφακό!).
Όοοολοι μαζί, εννοώ. Ψαροκαφέ! Γι'αυτό και η δημοσίευση στο συγκεκριμένο θέμα, αλλιώς, θα το δημοσίευα στις σελίδες γενικού ενδιαφέροντος... (Αν κι εκεί, πάλι για μεταφορά στη σελίδα με τα ανέκδοτα θα πήγαινε, αφού δεδομένων των συνθηκών που δημιουργούν οι απαγορεύσεις συναντήσεων...)
Και μια που τ'ανα φέραμε ( ;-) ) -δηλ συναντήσεις: πχ, στις φυλακές επισκεπτήριο επιτρέπεται μόνο από συγγενείς και Δικηγόρους. Οι φιλεναδίτσες (όσον αφορά τους άνδρες κρατουμένους) δεν μπορούν να επισκεφθούν τους αγαπημένους τους. Καθώς πια όοοολοι μας είμαστε φυλακισμένοι, τα ζευγαράκια, με ποιόν κωδικό συναντώνται; Ή δεεενννν...
(Μάλλον θα έπρεπε να δημιουργήσω θέμα στις γενικού ενδιαφέροντος σελίδες...)
Μεσολάβησε τηλεφώνημα από φίλο. Του έθεσα το ερώτημα και μου απάντησε: ή τον κωδικό για βοήθεια σε άτομο που την έχει ανάγκη, ή αυτόν για βόλτα κατοικιδίου...  sevasmos  :D :D
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 01, 2020, 07:21:01 μμ από anjius »