ΑποστολέαςΘέμα: Το 65άρι μου  (Αναγνώστηκε 67 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Elena 13

• New member
  • *
  • Τόπος Διαμονής: Κοζάνη
Το 65άρι μου
« στις: Ιούνιος 06, 2017, 01:35:23 μμ »

Καλησπέρα σας! Πήραμε πρόσφατα ένα ενυδρείο 65 λιτρών. Προμηθευτήκαμε φίλτρο, θερμοστάτη και το διακοσμητικό που βγάζει μπουρμπουλήθρες καθώς και έναν βράχο με δύο φυτά. Βάλαμε τρία φάρμακα που μας έδωσαν από το pet shop και αφήσαμε το ενυδρείο να τρέξει για μιάμιση εβδομάδα. Σήμερα βάλαμε 8 τροπικά ψάρια μέσα. 3 γκαπυ 2 τσερυ 1 ινδιανακι 1 αρλεκινο και 1 μολλυ. Κάναμε κάτι λάθος? Μας παίρνει να βάλουμε άλλα 4-5 ψάρια? Δεν έχουμε εμπειρία στα ψάρια. όλες τις οδηγίες τις πήραμε από το πετ σοπ.

Συνδεδεμένος giannisaek

• Aqua Moderator
  • Platinum member
  • Εμπειρία: ????
  • Τα ενυδρεία μου: 60 λίτρα
  • Τόπος Διαμονής: Kαταγωγή Καρδίτσα --- Μένω Θεσσαλονίκη Εύοσμος
Το 65άρι μου
« Απάντηση #1 στις: Ιούνιος 06, 2017, 02:04:42 μμ »
Καλώς ήρθες, πήγαινε στην κατηγορία παρουσίαση ενυδρείου γλυκού νερού και κάνε την παρουσίαση εκεί αναλυτικά με την φόρμα παρουσίασης που θα βρεις στην συγκεκριμένη κατηγορία.

Αποσυνδεδεμένος Lykos76

• Moderator Aqua Force
  • Platinum member
  • Εμπειρία: Aπο Ιανουάριο του 2010 και συνεχίζουμε....
  • Τα ενυδρεία μου: Aquael 98lt με Γκάπυ
  • Τόπος Διαμονής: Θεσσαλονίκη-Βότση
Το 65άρι μου
« Απάντηση #2 στις: Ιούνιος 07, 2017, 09:08:18 μμ »
Κάνε την παρουσίαση με την φόρμα(αντιγραφή-επικόλληση) οπως σου ειπε ο Γιάννης. δωσε ολες τις πληροφορίες για να σου απαντήσουμε(στη παρουσίαση του ενυδρείου σου θα γίνεται το ολο μπούρου-μπούρου :)) και επίσης διάβασε τα υπομνήματα στους αρχάριους και αν εχεις απορίες εδω ειμαστε...
http://aqua4fun.gr/index.php/topic,5.0.html
http://aqua4fun.gr/index.php/board,56.0.html

"Ο λύκος της ψυχής μου τραγουδάει στο δάσος της ζωής μου ξενυχτά...ο λύκος της ψυχής μου τραγουδάει κανείς τον λύκο δεν τον κυβερνά..."

Συνδεδεμένος PASXA

• Silver member
  • πλουσιος ειναι αυτος που εχει τον θεο μαζι του
  • Εμπειρία: μετρια και μαθαινω απο συμβουλες ------- AQUA4
  • Τα ενυδρεία μου: 1 54λιτρο και παλια ενα 20λιτρο Τροπικο
  • Τόπος Διαμονής: AQUA4FUN/kabala/AQUA4FUN .GR
Το 65άρι μου
« Απάντηση #3 στις: Ιούνιος 20, 2017, 11:44:02 πμ »
 welcome
YOU ONLY LIVE ONCE FOR FISH ΠΑΣΧΑΛΗΣ  
τα ψαρια είναι για να τα βλέπεις και να τα φροντίζεις όχι να τα σκοτώνεις.Επισης  πρεπει να θαυμαζεις το κάθε ενυδρειο οσο μικρο και αν ειναι οσο κι αν δε σου αρεσει φτανει ο αλλος ή εσυ προσπαθεις          ΠΑΣΧΑΛΗΣ    AQUA4FUN.GR   YOY  ONLY LIVE ONCE FOR FISH