Ψηφοφορία

Ποιά είναι η σχέση σας με το ηλεκτρονικό τσιγάρο?

Ξεκίνησα αλλά το σταμάτησα λόγω του ότι το βρήκα μπελαλίδικο
Ξεκίνησα αλλά το σταμάτησα λόγω του δεν με κάλυπταν τα υγρά, οι ατμοποιητές, οι μπαταρίες
Ξεκίνησα αλλά το σταμάτησα λόγω του ότι δεν με κάλυπτε σε σχέση με το κανονικό τσιγαρο
Ατμίζω, αλλά παράλληλα καπνίζω και κανένα τσιγάρο
Ατμίζω αποκλειστικά εδώ και 3 μήνες
Ατμίζω αποκλειστικά εδώ και 6 μήνες
Ατμίζω αποκλειστικά 1 χρόνο
Ατμίζω αποκλειστικά πολύ περισσότερο από 1 χρόνο

ΑποστολέαςΘέμα: Ηλεκτρονικό τσιγάρο  (Αναγνώστηκε 63971 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ina

• Platinum member
  • Εμπειρία: φοβερη -στο πως να ξεστισω το ενυδρειο!
  • Τα ενυδρεία μου: 120 λτρ. και κλησαμε!
  • Τόπος Διαμονής: θεσ/νικη/νεα κρηνη
Ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #50 στις: Δεκέμβριος 09, 2011, 01:43:05 μμ »
βρε μπας και ειναι αυτο που λενε τα παιδια ..φοβουνται να χασουν το κερδος απο την φορολογια...με αυτους τους@#$%@! ολα τα περιμενει κανεις!

Αποσυνδεδεμένος bokostas

• Aqua Moderatοr
  • Platinum member
    • Διαγωνισμός aquascaping:
  • Εμπειρία: σε σούβλες, σχάρες, τηγανιές...
  • Τα ενυδρεία μου: 6 μποστάνια + 1 ριφάκι
  • Τόπος Διαμονής: Θεσσαλονίκη - Καλαμαριά
Ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #51 στις: Δεκέμβριος 09, 2011, 05:38:01 μμ »
Καλά, έχω πεθάνει στα γέλια με αυτές τις "σοβαρές" ανακοινώσεις του υπουργείου "υγείας".
Πώς θα απαγορεύσουν βρε παιδιά κάτι που επιτρέπεται στην υπόλοιπη Ευρωπαϊκή Ένωση?

Εγώ χθες το βράδυ παρήγγειλα ηλεκτρονικά τσιγάρα από Αγγλία και υγρά ατμίσματος από
Πολωνία, τι θα κάνουν, θα τα κρατήσουν στο τελωνείο που δεν υπάρχει γι' αυτές τις χώρες?

Κι όταν με δουν να ατμίζω δημόσια, πώς θα αποδείξουν ότι το ηλεκτρονικό μου τσιγάρο έχει
νικοτίνη, αφού υπάρχουν και υγρά ατμίσματος χωρίς καθόλου νικοτίνη, τα οποία είναι νόμιμα?

Θα πέσει το γέλιο της αρκούδας με τους αστείους τύπους που έχουμε βάλει εκεί πάνω για να
μας ταλαιπωρούν και να τα παίρνουν από τις καπνοβιομηχανίες που είδαν τα κέρδη τους να
μειώνονται. Όλη αυτή η ιστορία γίνεται για να υπερ-φορολογήσουν ΚΑΙ το ηλεκτρονικό και
να το επιτρέψουν μετά όπως και το κανονικό τσιγάρο, γιατί ότι φορολογείται είναι ακίνδυνο.

Δεν θα μπορούσε να γίνει κι αλλιώς, αφού αν απαγορεύσουν την πώλησή του η.τ., όλοι θα
ψωνίζουν από το εξωτερικό και το κράτος θα χάνει και τον ΦΠΑ που σήμερα εισπράτει.

Αποσυνδεδεμένος aquaman

• Member
  • *
  • Εμπειρία: καλούτσικη
  • Τα ενυδρεία μου: 35λ
  • Τόπος Διαμονής: Θεσσαλονίκη
Ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #52 στις: Δεκέμβριος 09, 2011, 10:36:25 μμ »
Έτσι είναι ρε Κώστα - αυτό είναι το επίπεδο της σοβαρότητάς μας... Αν θυμάστε καλά, πριν 20 χρόνια περίπου είχαν πάει να απαγορέψουν τα κοκορέτσια και τα σπληνάντερα ελέω ΕΕ και τρελών αγελάδων... Πέτυχε κι εκείνο το μέτρο, πολύ...

Αποσυνδεδεμένος bokostas

• Aqua Moderatοr
  • Platinum member
Ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #53 στις: Δεκέμβριος 09, 2011, 11:33:33 μμ »
Όπως είχε γίνει και με τα "φρουτάκια", που αποφάσισαν ότι είναι επικίνδυνα και τα απαγόρευσαν,
μέχρι που βρέθηκε τρόπος να φορολογούνται και ξαφνικά έγιναν ακίνδυνα και επιτράπηκαν παντού.
Παλιά ιστορία ενός τόσο σοβαρού κράτους, που οι δανειστές του ζητούν έγγραφη δέσμευση των
"ηγετών" του ότι θα τηρήσουν αυτά για τα οποία συμφώνησαν. Κανείς δεν τους παίρνει στα σοβαρά.

Αποσυνδεδεμένος zipo

• ModeratoR
  • Platinum member
  • Εμπειρία: από 28-10-09
  • Τα ενυδρεία μου: 180L Malawi + Γεννήστρες
  • Τόπος Διαμονής: Θεσσαλονίκη/Καλαμαριά
Ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #54 στις: Δεκέμβριος 10, 2011, 03:43:36 πμ »
Λαμόγιααααααα...μόνο την κονόμα σκέφτονται,τίποτα άλλο.Το πράγμα βρωμάει και ζέχνει εδώ... banghead

Μ' αυτά και μ' αυτά θυμήθηκα την ταινία http://www.imdb.com/title/tt0427944/ που οι καπνοβιομηχανίες κάνουν εκστρατείες κατά του καπνίσματος,αλλά δεν τις κάνουν και πολύ πειστικές.Δείτε την.Έχει ενδιαφέρον και δείχνει το τι παίζεται με μια από τις πιο βρώμικες,νόμιμες βιομηχανίες στον κόσμο μαζί με τα ποτά και τα όπλα.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 10, 2011, 03:50:53 πμ από zipo »

Αποσυνδεδεμένος georgis4

• Silver member
  • Τα ενυδρεία μου: 75l+180l φυτεμενα
  • Τόπος Διαμονής: Θεσσαλονικη
Ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #55 στις: Δεκέμβριος 10, 2011, 05:24:30 πμ »
Mη πιστευετε οτι *μουφα* πασαρει καποιο site του....ποπου  ;D και το αναμασανε αλλα 1000... ;)
http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=432117&cid=4
BINTEO με τις δηλώσεις του κ. Μπεχράκη στο 14:14 λεπτό
http://www.skai.gr/player/TV/?MMID=221997

Αποσυνδεδεμένος bokostas

• Aqua Moderatοr
  • Platinum member
Ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #56 στις: Δεκέμβριος 10, 2011, 03:01:16 μμ »
Πολύ σωστό το δημοσίευμα της "Ζούγκλας", ας το διαβάσουμε να ξεστραβωθούμε. :-*

Αποσυνδεδεμένος casper

• Loyal member
  • **
  • Τα ενυδρεία μου: 300 lit
  • Τόπος Διαμονής: Άλιμος-Αθήνα
Ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #57 στις: Δεκέμβριος 11, 2011, 02:23:14 μμ »
Μηπως να δεις αν υπαρχει τιποτα σε χαπι... ? -ναι υπαρχει..champix(δεν ξερω αν γραφετε ετση) και ειναι χαπι που στιν ουσια απενεργοπιε ιτα νευρικα κιταρα δλδ..την εντολι στον εγγεφαλο για αναγγι νικοτινης...εχει 99,9%επιτυχια και εχω αρκετους φυλους/εξαρτιμενους καπνιστες που το εκοψαν και το θετικο ειναι πως κανεις τους δεν το ξεκιναει εδω και μινες...ομος δεν μπωρουμε να το αγορασουμε μονοι μας-μονο με συνταγη γιατρου και μετα την εξεταση..ειναι αρκετα ακριβα..οποτε θες δεν θες πας στον γιατρο..θεοριται φαρμακευτικη αγωγη και οχι βοηθημα διακοπισ τσιγαρου..με λιγα λογια-ακομη και για τους τρελα εξαρτιμενους υπαρχει ληση!
Τη λύση με τα χάπια την είχα δοκιμάσει πριν δυο χρόνια περίπου. Το ταμείο μου είχε ένα πρόγραμμα σχετικά με αυτό, και είπα να το δοκιμάσω. 
Δε θυμάμαι ποια χάπια ήταν, αλλά μπορώ να το βρω από το βιβλιάριό μου αν ενδιαφέρεται κάποιος (τα οποία ήταν πράγματι πανάκριβα).
Το σκεπτικό με δαύτα είναι το εξής:
Είνα μία αγωγή τρίμηνη συνήθως. Δεν το κόβεις με τη μία.  Σε ένα χρονικό διάστημα 15 περίπου ημερών, αρχίζεις να το ελλατώνεις σιγά σιγά (έχοντας αρχίσει τα χάπια). Το ζητούμενο είναι στις 15 μέρες, να το σταματήσεις εντελώς. Αυτό δε μου ήταν πολύ δύσκολο, γιατί σε "κρατάνε" τα χάπια ώστε να μην καπνίζεις.
Για όλη τη διάρκεια της αγωγής, το είχα κόψει ,με αρκετό ζόρι βέβαια, αλλά βοηθούσαν τα χάπια αρκετά.
Μετά που τελείωσε το τρίμηνο και σταμάτησα (σταδιακά) τα χάπια, δυστυχώς το ζόρι ήταν αρκετά μεγάλο και μετά από μερικούς μήνες, κάπνιζα πάλι όπως πριν.  Από 2-3 άτομα που ξέρω που δοκίμασαν την ίδια διαδικασία, οι δύο το έχουν κόψει μέχρι στιγμής (δυο-τρια χρόνια).

Αυτά πρέπει πάντα να τα παίρνουμε με συνταγή γιατρου, και έχοντας κάνει εξετάσεις πρώτα (αίματος, καρδιογραφήματα κλπ), γιατί δυστυχώς δεν είναι "ασπιρινούλες". 
Απ'ότι μου είχε πει ο γιατρός, δεν είναι νικοτινούχα (όπως νόμιζα στην αρχή).  Είναι χάπια της οικογένειας των "αντικαταθλιπτικών", πιο ελαφριά βέβαια.

Πάντως, ήταν τυρρανία από πλευράς παρενεργειών. Πρώτον, για τρεις μήνες, δεν κοιμήθηκα ούτε μία μερα καλά. Ξυπνούσα κάθε νύχτα σε τακτά διαστήματα, και το πρωί ξηπνούσα λες και είχα φάει ξύλο.  Το ίδιο ακριβώς και ο άντρας μου, που έκανε την ίδια αγωγή παράλληλα με μένα.
Δεύτερον, κόντεψα να γίνω βουλιμική.  Μόνο τα ντουλάπια της κουζίνας δεν είχα φάει (κι αυτό γιατί δεν τρωγόντουσαν).  Απ'ότι μου είχε πει ο γιατρός, δεν ήταν μόνο λόγω του ότι δεν κάπνιζα (όλους μας πιάνει να τρώμε όταν το κόβουμε). Ηταν πράγματι και λόγω χαπιών, γι' αυτό θέλουν ιδιαίτερη προσοχή. Ολα τα χάπια αυτου του τύπου έχουν παρόμοιες παρενέργειες.

Οι παρενέργειες βέβαια, είναι και θέμα ανθρώπου.  Αλλοι μπορεί να έχουν οοοοοοποια παρενέργεια είναι πιθανή, και άλλοι μπορεί να μην έχουν καμία.

Το αποτέλεσμα, για να τελειώσω, ήταν ότι και πήρα 10 κιλά, και δεν έκοψα το τσιγάρο!!!! 
Το σίγουρο πάντως είναι ότι και με τα χάπια,αυτό που είναι βασικό είναι γερή θέληση και απόφαση ότι θα ζοριστείς. Εκεί μάλλον τα χάλασα εγώ!
Αυτά .............!

Μαριλένα
---------------
Φανατική μποστανού, κάτοχος νταμαροενυδρείου !

Αποσυνδεδεμένος Lasal

• Silver member
  • Εμπειρία: Ο γηράσκον αεί διδασκόμενος
  • Τόπος Διαμονής: Καλαμαριά Θεσσαλονίκης
Ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #58 στις: Δεκέμβριος 12, 2011, 01:39:33 πμ »
Το αποτέλεσμα, για να τελειώσω, ήταν ότι και πήρα 10 κιλά, και δεν έκοψα το τσιγάρο!!!! 
Ξέρεις........και κει που πήγαν δεν φεύγουν με τίποτα!!
 :) :P

Αποσυνδεδεμένος bokostas

• Aqua Moderatοr
  • Platinum member
Ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #59 στις: Δεκέμβριος 12, 2011, 02:01:27 πμ »
χαχαχααα
Μαριλένα αν και πολύ νέος στο "άθλημα" του ηλεκτρονικού τσιγάρου, το συνιστώ ανεπιφύλακτα.
22 μέρες τώρα ούτε που πήγε το μυαλό μου στο κανονικό τσιγαράκι κι έχω ανοιχτό πακέτο δίπλα μου.
Και δεν αντιμετωπίζω κανένα από τα προβλήματα που είχα στις προηγούμενες προσπάθειες να το
κόψω χωρίς βοήθεια. Για την όρεξη δεν μπορώ να πω, γιατί ποτέ δεν μου έλειπε ;D , πάντως δεν πρέπει
να αυξήθηκε. Πιστεύω ότι αυτή τη φορά θα τα καταφέρω, γιατί η προσομoίωση είναι καταπληκτική
και δεν μου λείπει ούτε η νικοτίνη, ούτε η κίνηση, ούτε η συνήθεια. Τώρα πώς θα κοπεί και το
ηλεκτρονικό όταν έρθει η ώρα, δεν το ξέρω ακόμη, πάντως κι έτσι αισθάνομαι κερδισμένος.

« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 12, 2011, 04:17:50 πμ από bokostas »

Αποσυνδεδεμένος Γιώργος Κ

• Loyal member
  • **
  • Εμπειρία: Πολλά κιλά
  • Τόπος Διαμονής: Αθήνα
Ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #60 στις: Δεκέμβριος 12, 2011, 03:08:16 πμ »
Το ειχα κοψει μπαμ και κατω! Μεσα σε μια εβδομαδα ουτε να το μυρισω ηθελα! Το θεμα ειναι μια εβδομαδα που τυρρανιεσαι αλλα και εκει καταλαβαινεις οτι δε διαφερεις καθολου απο ενα πρεζακι που θελει τη δοση του!! Σε αυτο το σημειο θα ξενερωσεις και θα πεις στον εαυτο σου: Μα ειναι δυνατον να με οριζει ενα πραγμα? Λιγο εγωιστης να εισαι θα πεις ... αποκλειεται να αφησω να με κερδισει κατι ...
Το θεμα ειναι η αποφαση και να μη το αναβαλεις συνεχως!

Απο την αλλη και που το εκοψα (μετα απο ενα 6μηνο ακαπνιας) και μετα την επιβεβαιωση οτι μπορω να κανω τον εαυτο μου οτι θελω εγω καποια στιγμη ειπα: Ε και? Τι νοημα εχει να μη κανω καθολου? Και ετσι το ξανα-αρχισα ... Βεβαια τωρα με το ηλ. τσιγαρο ουτε να το μυρισω θελω και ειναι μια καλη "λυση" να κοροιδεψω τον εαυτο μου οτι καπνιζει! Εδω και 2 μερες τελειωσε το υγρο του και βαζω σκετο νερο οσμωσης!! Και παλι δεν εχω προβλημα! Πια μου φαινεται και αυτο αστειο και λεω να το αφησω και αυτο οπως και το βρωμερο τσιγαρο!!  :)

Αποσυνδεδεμένος Drbig

• Platinum member
  • Ζουμε για την Κυριακή, βάλτε μας όλους φυλακή...
  • Εμπειρία: Οσο ζω μαθαίνω
  • Τα ενυδρεία μου: Πολλά και διάφορα...
Ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #61 στις: Δεκέμβριος 12, 2011, 03:28:15 πμ »
Τι λες ρε Γιώργο? Νερό όσμωσης ε? Κι εγω που εμμεινα απο υγρο μολις.. πάω να βάλω την οσμωση να δουλέψει 3 δευτερόλεπτα να μου βγάλει νερό για άτμισμα μιας εβδομάδας!!!  :) :) :) 8)

Αποσυνδεδεμένος bokostas

• Aqua Moderatοr
  • Platinum member
Ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #62 στις: Δεκέμβριος 12, 2011, 04:43:04 πμ »
Ας ακούσουμε κι έναν γιατρό:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=E5RFDqxHyTQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=E5RFDqxHyTQ</a>

Αποσυνδεδεμένος casper

• Loyal member
  • **
  • Τα ενυδρεία μου: 300 lit
  • Τόπος Διαμονής: Άλιμος-Αθήνα
Ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #63 στις: Δεκέμβριος 12, 2011, 07:07:07 μμ »
Ξέρεις........και κει που πήγαν δεν φεύγουν με τίποτα!!
 :) :P
ΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ............. είσαι απίστευτος βρε κακούργε άνθρωπε  :) :) hitme hitme hitme hitme hitme

"να μιλάτε με όλους, αλλά..... να μην ξεφεύγετε....!!!!!!!!!!!"  :P :P :P
χαχαχααα
Μαριλένα αν και πολύ νέος στο "άθλημα" του ηλεκτρονικού τσιγάρου, το συνιστώ ανεπιφύλακτα.
22 μέρες τώρα ούτε που πήγε το μυαλό μου στο κανονικό τσιγαράκι κι έχω ανοιχτό πακέτο δίπλα μου.
Και δεν αντιμετωπίζω κανένα από τα προβλήματα που είχα στις προηγούμενες προσπάθειες να το
κόψω χωρίς βοήθεια. Για την όρεξη δεν μπορώ να πω, γιατί ποτέ δεν μου έλειπε ;D , πάντως δεν πρέπει
να αυξήθηκε. Πιστεύω ότι αυτή τη φορά θα τα καταφέρω, γιατί η προσομoίωση είναι καταπληκτική
και δεν μου λείπει ούτε η νικοτίνη, ούτε η κίνηση, ούτε η συνήθεια. Τώρα πώς θα κοπεί και το
ηλεκτρονικό όταν έρθει η ώρα, δεν το ξέρω ακόμη, πάντως κι έτσι αισθάνομαι κερδισμένος.
Κι εγώ έχω πάρει. Πράγματι έχεις δίκιο στα παραπάνω. Εχω την αίσθηση ότι καπνίζω κανονικό τσιγάρο.  Ακόμα δεν το έχω αντικαταστήσει πλήρως βέβαια, αλλά θα δούμε .....
Μαριλένα
---------------
Φανατική μποστανού, κάτοχος νταμαροενυδρείου !

Αποσυνδεδεμένος georgis4

• Silver member
Ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #64 στις: Δεκέμβριος 13, 2011, 03:33:02 μμ »

Αποσυνδεδεμένος bokostas

• Aqua Moderatοr
  • Platinum member
Ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #65 στις: Δεκέμβριος 16, 2011, 04:23:56 πμ »
Το παρασκήνιο της καμπάνιας κατά του ηλεκτρονικού τσιγάρου - από το zougla.gr: 
http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=435087&cid=4

Αποσυνδεδεμένος georgis4

• Silver member
Ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #66 στις: Δεκέμβριος 16, 2011, 02:54:28 μμ »
Το παρασκήνιο της καμπάνιας κατά του ηλεκτρονικού τσιγάρου - από το zougla.gr: 
http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=435087&cid=4
Δεν ηθελε και πολυ μυαλο για να καταλαβει κανεις ΤΙ παιζει....... ;D

Αποσυνδεδεμένος Drbig

• Platinum member
  • Ζουμε για την Κυριακή, βάλτε μας όλους φυλακή...
  • Εμπειρία: Οσο ζω μαθαίνω
  • Τα ενυδρεία μου: Πολλά και διάφορα...
Ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #67 στις: Δεκέμβριος 16, 2011, 03:57:46 μμ »
Νοιώθω απίστευτα δικαιωμένος για την απόφασή μου.
Απο εκείνη την ημέρα 4 εβδομάδες πριν εχω παραγγείλει για άλλους 6 ηλεκτρονικό τσιγάρο.. Στην αρχή ολοι μου λέγανε βλακείες, τις οποίες κατέριπτα με την απλή λογική, και 4 εβδομάδες μετά εχω γυρίσει ολους τους γύρω μου καπνιστές σε ηλεκτρονικούς καπνιστές.

Ενα μονο έχω να πω στους συμφεροντολογους και διαπλεκόμενους του κανονικού τσιγάρου.. Αντε και... καπνιστείτε! Εγω πλέον ΑΤΜΙΖΩ!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος georod7

• Silver member
  • Εμπειρία: καθε μερα περισσοτερη!!!ποτε δεν ειναι αρκετη!
  • Τα ενυδρεία μου: RIO 300 κοινωνικο φυτεμενο!
  • Τόπος Διαμονής: Κομοτηνη
Ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #68 στις: Δεκέμβριος 16, 2011, 04:44:45 μμ »
ετσι ετσι, με γευση κοκορετσι!!!!! :P :) :D
respkt RAINBOWFISH  respkt

Αποσυνδεδεμένος georgis4

• Silver member
Ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #69 στις: Δεκέμβριος 16, 2011, 04:55:17 μμ »
Νοιώθω απίστευτα δικαιωμένος για την απόφασή μου.
Απο εκείνη την ημέρα 4 εβδομάδες πριν εχω παραγγείλει για άλλους 6 ηλεκτρονικό τσιγάρο.. Στην αρχή ολοι μου λέγανε βλακείες, τις οποίες κατέριπτα με την απλή λογική, και 4 εβδομάδες μετά εχω γυρίσει ολους τους γύρω μου καπνιστές σε ηλεκτρονικούς καπνιστές.

Ενα μονο έχω να πω στους συμφεροντολογους και διαπλεκόμενους του κανονικού τσιγάρου.. Αντε και... καπνιστείτε! Εγω πλέον ΑΤΜΙΖΩ!!!!!!!!!
Καλα μη βγεις και με πλακατ στους δρομους...ειπαμε  :P ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος olga

• Silver member
  • Εμπειρία: οση και ο γα'ι'δαρος με το πεταγμα

Αποσυνδεδεμένος bokostas

• Aqua Moderatοr
  • Platinum member
Ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #71 στις: Δεκέμβριος 31, 2011, 06:43:04 μμ »
χαχαχαχα, φοβερό!!! :D :D Το παρήγγειλα ήδη, να είσαι καλά Όλγα.

Αποσυνδεδεμένος ina

• Platinum member
Ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #72 στις: Δεκέμβριος 31, 2011, 06:46:51 μμ »
αααα...για'υτο την κοτα την λενε καπνιστη? :P :P :P :P
περα απο πλακα εγω αγορασα χθες ηλ.τσιγαρο...δεν ξερω τι ειναι σωστο τι οχι..εκανα ολη μερα 4 τσηγαρα κανονικα και αλες 4-5 φορες το ηλ. πρωτη μερα στην ουσια..η γευση"τσιγαρου" που μου δωσανε ειναι βαρη..θα δω τι παιζει..λενε δεν κανει να καπνιζεις κανονικο οταν κανεις ηλ...εμενα την πρωτη μερα με τραβουσε πολυ..ισως ειναι στο μιαλο μου ολλα.

Αποσυνδεδεμένος olga

• Silver member
  • Εμπειρία: οση και ο γα'ι'δαρος με το πεταγμα
Ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #73 στις: Δεκέμβριος 31, 2011, 06:50:03 μμ »
Μα αυτο συζητουσαμε με τον QS...σκεψου λεω,να πινεις αμεριμνος το καφεδακι σου και ο διπλα να ''ατμιζει''  ψητο κοτοπουλο.Αντε να τους πεισεις μετα οτι δεν το φανταζεσαι... ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος ina

• Platinum member
Ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #74 στις: Δεκέμβριος 31, 2011, 06:52:14 μμ »
Μα αυτο συζητουσαμε με τον QS...σκεψου λεω,να πινεις αμεριμνος το καφεδακι σου και ο διπλα να ''ατμιζει''  ψητο κοτοπουλο.Αντε να τους πεισεις μετα οτι δεν το φανταζεσαι... ;D ;D
:D :D :D :D ελιοσαααααααααα!