ΑποστολέαςΘέμα: Super-League 2016-2017 vol.2  (Αναγνώστηκε 2744 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος LeeHook

• ModeratoR
  • Platinum member
  • Τόπος Διαμονής: Θεσσαλονίκη - Ντεπώ
Super-League 2016-2017 vol.2
« Απάντηση #225 στις: Ιούνιος 01, 2017, 11:33:50 μμ »
Κάθεστε και ασχολείστε με Σαββίδιδες, Αλαφούζους, Τίγρεις και αρκουδάκια.
Ξέρετε πόσα ποσοστά έχει ο Σαββίδης, ο Τζίγκερ και ο Μαρινάκης στο MEGA.
Έχετε άποψη, δικάζετε και αποφασίζετε για τα πρόστιμα της ΣΕΚΑΠ.
Παίρνετε πρωτάθλημα από τον Αύγουστο και κάπου στη μέση ψάχνετε να τα ρίξετε στο κατεστημένο γιατί για μια ακόμη φορά βγήκατε στα play off σχεδόν τελευταίοι, ενώ είσαστε πρώτοι μια αγωνιστική πριν το τέλος έχοντας μόνο μια νίκη με 1-0 και πρέπει να κερδίσετε στην έδρα σας μια χαροκαμένη ομάδα που κατεβαίνει με τα δεύτερα και σχεδόν δεν έχει κανένα βαθμολογικό ενδιαφέρον.
Ενώ μετά από τέτοια ήττα και ο πιό πορωμένος παοκτσής ντρέπεται για την εμφάνιση της ομάδας του και κάνει μόκο, ο πρόεδρος σας βγαίνει και ρίχνει το φταίξιμο στον διαιτητή, δηλώνοντας πως έχει την δύναμη και θα του κόψει την μπάλλα, κλασσικές μαφιόζικες δηλώσεις που σθνάδουν άλλωστε και με την μαφίοζικη τακτική που εφαρμόσατε τότε στον Δώνη, απειλώντας και εκβιάζοντας τον.

Σε όλα τα παραπάνω ψάχνετε την ευτυχία (ή την μη-δυστυχία) ενώ τα πράγματα είναι τόσο απλά αφού

Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΠΥΡΑ ΠΟΥ ΠΙΝΕΤΑΙ ΚΡΎΑ!!   :P   :P   :P

Και όσο για το ότι ο ΠΟΚ έχει ενωθεί εναντίον σας μαθετε πως σας φτύνουν και δεν βρέχει αφού σε ΟΛΗ την Ελλάδα πλέον δεν σας πάνε μια.
Shit Happens! Daniel        Το λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν.   

Αποσυνδεδεμένος Lykos76

• Moderator Aqua Force
  • Platinum member
  • Εμπειρία: Aπο Ιανουάριο του 2010 και συνεχίζουμε....
  • Τα ενυδρεία μου: Aquael 98lt με Γκάπυ
  • Τόπος Διαμονής: Θεσσαλονίκη-Βότση
« Απάντηση #226 στις: Ιούνιος 01, 2017, 11:46:16 μμ »
Μίλησαν οι "πρωτευουσιάνοι" με το γυρο-καλαμάκι... :P
Επιτέλους τωρα επεσαν οι μάσκες και τελος η καραμελίτσα που πιπιλίζατε περι"χαλίφη"...
ΥΓ.Για καποια γατακια  ;D που νομίζαν οτι χθες επιτηδες δεν εγραψα...δουλέψτε απο 14:00-23:00 με 50 βαθμους κελσίου και μετα θα δουμε αν εχετε κουραγιο... :P

"Ο λύκος της ψυχής μου τραγουδάει στο δάσος της ζωής μου ξενυχτά...ο λύκος της ψυχής μου τραγουδάει κανείς τον λύκο δεν τον κυβερνά..."

Συνδεδεμένος giannisaek

• Aqua Moderator
  • Platinum member
  • Εμπειρία: ????
  • Τα ενυδρεία μου: 60 λίτρα
  • Τόπος Διαμονής: Kαταγωγή Καρδίτσα --- Μένω Θεσσαλονίκη Εύοσμος
« Απάντηση #227 στις: Ιούνιος 02, 2017, 12:57:57 πμ »
Γουστάρω τέτοιες αυστηρές τιμωρίες για να γίνουμε κάποια στιγμή στην Ελλάδα άνθρωποι...  :-*

Αποσυνδεδεμένος atha

• Platinum member
  • Εμπειρία: αρχάριος με εμπλουτισμένες γνώσεις
  • Τα ενυδρεία μου: ΕΗΕΙΜ 125 + 17λιτρο καταστήμτατος λιανικής κινέζικων υποπροϊόντων + 40 λιτρο
  • Τόπος Διαμονής: Φίλυρο Θεσσαλονίκης
« Απάντηση #228 στις: Ιούνιος 02, 2017, 01:08:00 πμ »
Το πρόβλημα είναι ότι "τιμωρείται" η πλατιά μάζα του κόσμου.
Ποτέ δε συμφώνησα με τιμωρίες αποκλεισμού του κόσμου από το προϊόν.
(Και ας μιλάμε για τέτοιο προϊόν)

"Πονάει πόδι - κόψε πόδι"
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 02, 2017, 01:08:43 πμ από atha »

Συνδεδεμένος giannisaek

• Aqua Moderator
  • Platinum member
  • Εμπειρία: ????
  • Τα ενυδρεία μου: 60 λίτρα
  • Τόπος Διαμονής: Kαταγωγή Καρδίτσα --- Μένω Θεσσαλονίκη Εύοσμος
« Απάντηση #229 στις: Ιούνιος 02, 2017, 01:28:29 πμ »
Η τιμωρία των κεκλεισμένων θυρών και το μεγάλο χρηματικό πρόστιμο, είναι το αυστηρό μήνυμα που μπορεί να δώσει το κράτος στον Σαββίδη και τον κάθε Σαββίδη να καθαρίσουν τους συνδέσμους από τα παράσιτα για να μην ξανά έχουν στο μέλλον τέτοιες αντίστοιχες ποινές.
Με τέτοιες ποινές θα καθαρίσει το ποδόσφαιρο από τα παράσιτα και είναι αρμοδιότητα των ΠΑΕ.

Αποσυνδεδεμένος LeeHook

• ModeratoR
  • Platinum member
  • Τόπος Διαμονής: Θεσσαλονίκη - Ντεπώ
« Απάντηση #230 στις: Ιούνιος 02, 2017, 01:35:04 πμ »
Εαν ισχύει πως η αφαίρεση βαθμών για τον ΠΑΟΚ θα γίνει στην βαθμολογία των πλει οφ που μόλις τελείωσαν τότε μιλάμε για μεγάλη κοροιδία. Παρ' όλα αυτά οι παοκτσήδες συνεχίζουν να επιμένουν πως δεν είναι χαλίφιδες. Οι αγωνιστικές κεκλεισμένων θα μειωθούν στις 4-5 αφού θα γίνει έφεση. Η τιμωρία λοιπόν είναι μικρή ειδικά αν συγκριθεί με την τιμωρία που επιβλήθηκε στον ΠΑΟ για μεμονωμένο επεισόδιο ενώ από την άλλη μιλάμε για εκτεταμένα επεισόδια με μαχαιρώματα κ.λ.π.

Επειδή έλειπα κανά δυό μέρες και τώρα ενημερώνομαι για τα νέα (το ματς ευτυχώς μπορεσα και το είδα) κάπου διάβασα πως κάποιος χωραφόμαγκας με ένα όνομα κάπως σαν Κλάουτς ή κάτι τέτοιο, ο οποίος, λέει, είναι ποδοσφαιριστής επιθετικός αλλά από αυτούς που δεν βάζουν γκολ παρά μόνον κεντάνε τατού και καβαλάνε καλάμια, αυτό λοιπόν το χαμίνι έβρισε με χυδαίες βρισιές τον ΣΑΡΑΒΑΚΟ. Ποιόν??? Τον ΣΑΡΑΒΑΚΟ. Ποιός?? Ένα χαμίνι που εξαγοράζει τα συμβόλαια του πουλώντας μονίμως οπαδιλίκι.
Αλλά ευτυχώς ο περήφανος λαός του ΠΑΟΚ βγήκε και καταδίκασε την συμπεριφορά αυτή.... Τι??? ΟΧΙ???
Shit Happens! Daniel        Το λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν.   

Αποσυνδεδεμένος bokostas

• Aqua Moderatοr
  • Platinum member
    • Διαγωνισμός aquascaping:
  • Εμπειρία: σε σούβλες, σχάρες, τηγανιές...
  • Τα ενυδρεία μου: 6 μποστάνια + 1 ριφάκι
  • Τόπος Διαμονής: Θεσσαλονίκη - Καλαμαριά
« Απάντηση #231 στις: Ιούνιος 02, 2017, 03:04:28 πμ »
Πριν από αρκετό καιρό, ένας φίλος ΠΑΟΚτσής μου είπε: "Όλα είναι στημένα, εμείς θα
πάρουμε το κύπελλο, αφού εσείς το πήρατε πέρσι και η πόλη καίγεται για μια κούπα.
Κι εσείς θα βγείτε ΤΣ.Λ." Δεν τον πίστεψα και όταν είδα τη νίκη του μισού ΠΑΟ στην
Τούμπα, σκέφτηκα ότι αποκλείεται αυτό να ήταν στημένο. Και μετά βγήκαν οι τιμωρίες
που έστελναν ούτως ή άλλως την ΑΕΚ στο ΤΣ.Λ. ακόμη κι αν δεν έχανε ο ΠΑΟΚ στην
Τούμπα. Και λέω, λες????

Τι βολικά που εξελίχθηκαν όλα για όλους ε??? Ο γαύρος ένα ακόμη πρωτάθλημα και
Ευρώπη, ο ΠΑΟΚ το κύπελλο, η ΑΕΚ 2η και στο ΤΣ.Λ. και μόνος χαμένος ο αιώνιος
αντίπαλος του Μαρινάκη, ο πραγματικός του αντίπαλος. Τελικά δεν άλλαξε τίποτε. ::)   
Και στρέφοντας ΠΑΟ και ΑΕΚ ενάντια στον "λεφτά" Σαββίδη, ποιός ωφελείται???
Άστους να τρώγονται μεταξύ τους και να μην ασχολούνται με τον αιώνια πρώτο...

« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 02, 2017, 03:11:36 πμ από bokostas »