ΑποστολέαςΘέμα: η επιστροφή μου  (Αναγνώστηκε 684 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Jim12

• Member
  • *
  • Τα ενυδρεία μου: 63 λίτρα θαλασσινό
  • Τόπος Διαμονής: Αττικη
η επιστροφή μου
« Απάντηση #25 στις: Νοέμβριος 03, 2015, 10:21:07 μμ »
Όχι, λέω το ενυδρείο να μου βγει κάπως έτσι το link...

Mod edit.: To link διαγράφηκε, γιατί σύμφωνα με τους κανονισμούς του φόρουμ (http://aqua4fun.gr/index.php/topic,2549.0.html)...
4.   Αναδημοσιεύσεις, σύνδεσμοι, παραπομπές (links) σε άλλες ιστοσελίδες και φόρα.
β.    Η χρήση συνδέσμων και παραπομπών (links) προς άλλες ιστοσελίδες (διαφορετικού ή πιο εξειδικευμένου ενδιαφέροντος) επιτρέπεται με την προϋπόθεση ότι το περιεχόμενο αυτών δεν αντιτίθεται στους κανόνες του φόρουμ. Δεν επιτρέπονται παραπομπές σε άλλα Ελληνικά φόρα παρεμφερούς περιεχομένου με το Aqua4Fun, δηλαδή σε ενυδρειακά φόρα γενικού περιεχομένου, είτε γίνονται δημόσια, είτε μέσω μηνυμάτων. Είναι αδύνατον να γίνεται μια συζήτηση ακολουθώντας μια παραπομπή σε άλλο φόρουμ καθώς θα πρέπει, είτε να υπάρχει αντίλογος του αρθρογράφου, εφόσον υπάρχει διαφωνία, είτε θα πρέπει να υπάρχει αντιγραφή του άρθρου που αναφέρεται στην παραπομπή. Κάποιες εξαιρέσεις μπορούν να γίνουν δεκτές στην περίπτωση ξενόγλωσσου ενυδρειακού forum ή παραπομπής σε forum γενικότερου ή πιο εξειδικευμένου ενδιαφέροντος.

Θα σε παρακαλούσαμε να ανέβαζες φωτογραφίες, παρά να αναδημοσίευες link
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 03, 2015, 10:29:15 μμ από QS-Plan »
⚠️ Δημήτρης ⚠️

Αποσυνδεδεμένος Jim12

• Member
  • *
  • Τα ενυδρεία μου: 63 λίτρα θαλασσινό
  • Τόπος Διαμονής: Αττικη
η επιστροφή μου
« Απάντηση #26 στις: Νοέμβριος 03, 2015, 11:17:03 μμ »
Όχι λέω να το κανω κατευθείαν ο σωλήνας να κουμπώσει (βιδωςει)ι πάνω στο τζαμι δηλαδή κανω μία τρύπα στο τζαμι και βάζω το σωλήνα απλά πράγματα  :) :) τι λέτε ;;;;
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 03, 2015, 11:17:35 μμ από Jim12 »
⚠️ Δημήτρης ⚠️

Αποσυνδεδεμένος clooyn

• Platinum member
η επιστροφή μου
« Απάντηση #27 στις: Νοέμβριος 03, 2015, 11:51:05 μμ »
Σωστό και αυτο αλλα με το μοναδικό μειονεντημα πως θα φαινονται οι σωληνες.