ΑποστολέαςΘέμα: Κατά Αιόλου Γένεσις  (Αναγνώστηκε 39784 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος QS-Plan

• ModeratoR
  • Platinum member
  • 希臘
  • Τα ενυδρεία μου: Cichlid lover
  • Τόπος Διαμονής: Πολίτης του κόσμου εν Θεσσαλονίκη
Κατά Αιόλου Γένεσις
« Απάντηση #2100 στις: Ιούλιος 13, 2016, 01:50:49 μμ »
Το θέμα κλειδώνει όπως ζήτησε ο δημιουργός του...
Εμπειρία δεν είναι αυτό που σου συμβαίνει. Είναι αυτό που κάνεις σε σχέση με αυτό που σου συμβαίνει.

Αυτά συμβαίνουν σε μια χώρα που ακούει Πλούταρχο, αντί να διαβάζει Πλούταρχο...

''Απαιδευσία πάντων παθών μήτηρ'' - Πυθαγορας

«Είχαμε στα χέρια μας χρυσάφι και το μετατρέψαμε σε σκ@τ@, για να μοιάζει με την καθημερινότητά μας σε τούτη την πεθαμένη χώρα»

Visita Interiora Terrae, Rectificandoque, Invenies Occultum Lapidem

Αποσυνδεδεμένος glazar

• Administrator
  • Platinum member
  • Τόπος Διαμονής: Θεσσαλονικη
Κατά Αιόλου Γένεσις
« Απάντηση #2101 στις: Ιούλιος 13, 2016, 02:03:41 μμ »
Τα κατάφερατε σαν άλλο δημόσιο να αποτρέψετε ένα ωραίο και χρήσιμο project .... Τ να πω και γω ... λυπάμαι

Στάλθηκε από το Lenovo A3500-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Γιωργο δεν εχεις δικιο. Δες το πρωτο ποστ της παρουσιασης , πως γραφτηκε , τι εγραψα εγω και μετα την συνεχεια.

Πες μου τωρα εαν εσυ προσωπικα βλεποντας τετοια ποσταρισματα που παει ο νου σου και εαν εσυ το βλεπεις σαν προμοταρισμα. ( κατι το οποιο απαντησε ο δημιουργος οτι δεν ισχυει και τον πιστευω. )

Ο δημιουργος του θεματος ζητησε την θεση του φορουμ. Του απαντησα ποια ειναι και δεν τη δεχθηκε ( απορω γιατι την ζητησε). Μαλλον ηθελε να ακουσει κατι αλλο.

Το τι εκανε σε αλλα φορουμ το γνωριζει ο ιδιος. Εδω ουτε ερωτηθει το φορουμ ουτε ζητησε καποιος κατι τετοιο. Μας το εθεσε με τον δικο του τροπο επειδη ετσι το εκανε και αλλου. Και επαναλαμβανω , πως οταν ειπαμε την θεση μας δεν του αρεσε....

Και στο φιναλε δεν ειπαμε να μην τα δοκιμασει. Ας τα δοκιμασει και να δει ο κοσμος το αποτελεσμα. Ολα τα υπολοιπα μπορουσε να τα παραλειψει αφου ειναι καθαρα διαφημιστικου περιεχομενου και ας τον κανει αυτο το οποιο μαγαζι τα πουλαει.
Γιώργος,